Asortyment pszczelarza

Wyświetlanie 1-24 z 107 elementów

Asortyment pszczelarza:

W pszczelarstwie potrzeba całego szeregu różnorodnych sprzętów, by pszczoły były w dobrej kondycji, a produkcja miodu szła sprawnie. Każdy pszczelarz powinien posiadać niezbędne narzędzia pierwszego użytku przy pracy z pszczołami

Podkurzacze

Przydadzą się one wtedy, gdy przy ulach trzeba wykonać niezbędne prace czy po prostu wybrać miód, a rój jest rozdrażniony. Podkurzacze dostępne w ofercie różnią się kształtem, wysokością i materiałem powlekania. U nas można również kupić także paliwo do podkurzacza i specjalny mieszek.

Dłuta

Dłuta Bee Tools to uznane na całym świecie amerykańskie dłuta pasieczne, które służą do rozdzielania ramek i elementów ula posklejanych kitem pszczelim. Marka BeeTools daje gwarancję bardzo wysokiej jakości - produkuje dłuta pasieczne nierdzewne, bardzo wysokiej jakości, komfortowe w użytkowaniu. W naszym asortymencie dostępne są dłuta pasieczne Bee Tools krótkie, średnie i długie.

Zmiotki i szczotki

Szeroki wybór zmiotek i szczotek pozwoli wybrać odpowiednie narzędzia, dzięki którym można w prosty sposób zadbać o higienę w ulu ale także i pracowni.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania