Ulik 6 - ramkowe

Wyświetlanie 1-24 z 35 elementów

Planujesz złożyć własną konfigurację ula styropianowego? Czy dwa korpusy to dla Ciebie za mało? Bez obaw! Zawsze możesz dokupić dodatkowe elementy, aby dostosować swój ul do własnych potrzeb! Dzięki kompatybilności wszystkich elementów, masz pełną swobodę w doborze, wyborze i układaniu ula według własnych preferencji!

   

Oferujemy szeroki wybór uli styropianowych, które wyróżniają się niewielką masą i gabarytami, co czyni je szczególnie przydatnymi w paskach wędrownych. Nasze ule są niezwykle lekkie, odporne na trudne warunki atmosferyczne i przyjazne dla środowiska. Jeśli szukasz nowoczesnych, trwałych uli, to modele styropianowe są trafionym wyborem.

   

Ule styropianowe są obecnie najbardziej popularnymi i optymalnymi rozwiązaniami dla pasiek. Jako producent uli z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem zapewniamy, że wybór tego typu materiału może rzeczywiście wpłynąć na zwiększenie wydajności każdej pasieki. Oferujemy sprzęt i akcesoria dedykowane zarówno dla pasiek hobbystycznych, jak i duży produkcyjnych. Wybór akcesoriów zależy głównie od potrzeb pszczelarza. W naszej ofercie znajdziesz liczne elementy uzupełniające do uli styropianowych, takie jak daszki ulowe, korpusy, dennice, powałki, pierścienie dystansowe, poławiacze pyłku pszczeliego, przegrody zacieśniające, podkarmiaczki oraz elementy do ulików weselnych. Dobór odpowiednich akcesoriów może rzeczywiście zwiększyć możliwości produkcyjne każdej pasieki. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży w Firmie LYSON. Nasz doświadczony zespół specjalistów służy pomocą i odpowie na wszystkie Państwa pytania. Postaw na produkty marki LYSON i wybierz najlepsze rozwiązania.

https://radzymin.lysonspzoo.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/663a40ec22fc4.jpg
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania