POWAŁKA STYROPIANOWA - WIELKOPOLSKA, OSTROWSKIEJ

POWAŁKA STYROPIANOWA - WIELKOPOLSKA, OSTROWSKIEJ

W1073
76,50 zł
Brutto

POWAŁKA STYROPIANOWA - WIELKOPOLSKA, OSTROWSKIEJ

Powałka stanowi jeden z najważniejszych elementów ula, przez powałkę przechodzi wentylacja gniazda. Jest to rozbudowany element z 7 otworami wentylacyjnymi które można regulować. W otworach zamontowane są pierścienie oraz sito-pająk oraz dołączone styropianowe korki do pełnego zamknięcia otworu.

 

POWAŁKA STYROPIANOWA - WIELKOPOLSKA, OSTROWSKIEJ

Jest to płaska płyta o pogrubionych ściankach z otworami wentylacyjnymi. 

Montowana jest tuż pod daszkiem.

Powałka stanowi jeden z najważniejszych elementów ula, przez powałkę przechodzi wentylacja gniazda. Jest to rozbudowany element z 5 otworami wentylacyjnymi które można regulować. W otworach zamontowane są pierścienie oraz sito-pająk oraz dołączone styropianowe korki do pełnego zamknięcia otworu.

Sitka są demontowane aby wprowadzać pokarm dla gniazda. Nasz sklep posiada wiele podkarmiaczek z przeznaczeniem montowania ich na powałce.

Do powałki dołączone są + 5 sztuk sito-pająk wraz z pierścieniem + 5 sztuk styropianowych korków do pełnego zamknięcia otworów.

Do elementów uli  polecamy również ramki i akcesoria które znajdą zastosowanie w każdej pasiece, zawsze użyteczne dłuta, oraz ułatwiające pobór miodu podkurzacze.

Zdjęcia są ilustracją poglądową i czasami przedmioty mogą różnić się od wyglądu w rzeczywistości. Nie zmienia to jednak ich właściwości użytkowych.

No reviews

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania