RĘKAWICE SKÓRZANE, PSZCZELARSKIE - DZIECIĘCE

RĘKAWICE SKÓRZANE, PSZCZELARSKIE - DZIECIĘCE

6011_D#9
Obecnie brak na stanie
39,00 zł
Brutto

 

RĘKAWICE SKÓRZANE, PSZCZELARSKIE - DZIECIĘCE 

Bezpieczeństwo. Nasza firma od ponad dwudziestu pięciu lat będąc na rynku nie zapomina o tak ważnym aspekcie pracy z pszczołami. W naszej szerokiej ofercie można znaleźć wszelakie produkty i akcesoria wymagane oraz i te pomocne do prowadzenia pasieki. Stawiamy na wygodę i bezpieczeństwo, dlatego przygotowaliśmy starannie dopracowaną i wykonaną z najwyższych materiałów odzież pszczelarską. Warto zabezpieczyć siebie przez użądleniami, nawet jeśli pszczoły wydają się potulne i niegroźne.

Czyszczenie:

Rękawice należy myć w ciepłej wodzie (nie gorącej), spłukiwać chłodną, lub zimną wodą. Suszyć w temperaturze pokojowej (nie na: grzejniku, słońcu, piecu) aby zapobiec deformacji skóry. Zaleca się suszyć na dłoniach albo wypchane zwiniętym papierem bez nadruków.

Materiał:

- Skóra

- Elanobawełna - 35% bawełna, 65% poliester

Właściwości produktu:

  • Wyposażone w przedłużone rękawy.
  • Zastosowane ściągacze aby zapobiec wlotu pszczół pod odzież. 
  • Produkt polski, wyprodukowany w Polsce.
  • Wyprodukowane z najwyższej jakości skóry licowej koziej z doszytym płótnem. 


Do rękawic polecamy wygodne kombinezony, bluzy. W naszej ofercie można znaleźć również niezbędne narzędzia oraz zawsze przydatny podkurzacz.

Zdjęcia są ilustracją poglądową i czasami przedmioty mogą różnić się od wyglądu w rzeczywistości. Nie zmienia to jednak ich właściwości użytkowych.

No reviews

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania